Jakość

Odzież KALAS jest produkowana wyłącznie z najlepszych materiałów pochodzących z Włoch oraz Szwajcarii. W połączeniu z najnowszymi procesami produkcyjnymi dostają Państwo produkt, który jest w światowej czołówce technologii, funkcjonalności i komfortu, a zarazem wygląda doskonałe. Cała produkcja odbywa się w siedzibie KALAS w czeskim Taborze, Dzięki temu jesteśmy pewni iż każda część garderoby jest dobrze produkowana. Mamy bowiem pełną kontrolę nad całym procesem produkcji - od projektowania do pakowania.
Aby zapewnić absolutną dokładnością, nasze tkaniny są cięte przy użyciu najbardziej zaawansowanej maszyny - Lectra. Opracowaliśmy ponad 1000 wzorów w różnych odmianach i rozmiarach, aby spełnić dokładnie wymagania klienta.Do wydruku papieru sublimacyjnego używamy japońskiego cyfrowego plotera Mimaki o szerokości 160 cm i pojemności 200 koszulek na godzinę, a wszystko odbywa się w fotograficznej jakości (720 dpi). Korzystamy ze szwajcarskiego papieru Jetcol i przyjaznych dla środowiska farb z Włoch. Gwarantujemy transmisję grafiki na papier w absolutnej jakości. Ta metoda druku jest bardzo dokładna w szerokiej gamie kolorów i możemy drukować skomplikowane projekty oraz fotografie.


Do drukowania naszych tkanin używamy włoskiej maszyny - Monti Antonio. Podczas procesu sublimacji kolorów wzór przenosi się z papieru na tkaninę pod wpływem ciepła i ciśnienia. Zwracamy szczególną uwagę na dokładność, która jest niezbędna do dalszego przetwarzania wszystkich kawałków tkaniny.
Odzież jest szyta bezpośrednio w siedzibie naszej firmy w czeskim Taborze. Szwalnia wyposażona jest w nowoczesne maszyny do szycia Juki, Brother oraz RIMOLDI. Jednak nawet najlepsza technologia nie zastąpi wykwalifikowanych rąk naszych bardzo doświadczonych szwaczek.
Po szyciu każdy produkt podlega wnikliwej kontroli. Po tym, jest dokładnie pakowany i gotowe do wysyłki w dowolne miejsce na świecie. Korzystamy z usług renomowanej firmy logistycznej UPS.
Zarazem cały czas szukamy nowych sposobów na poprawę naszych produktów. Przy ich tworzeniu współpracujemy z profesjonalnymi sportowcami oraz z renomowanymi instytucjami badawczymi, takimi jak Uniwersytet Techniczny w Libercu.